referencje

Co mówią o nas nasi klienci?

Ogólnie oceniło nas 91 członków

Jesteś naszym klientem i chcesz nas ocenić?
Jesteśmy wdzięczni za każdą informację zwrotną i referencje, nie bój się - oceń nas!

REFERENCJE NASZYCH KLIENTÓW

Adam Woźniak


Z chłopakami jestem od tygodnia i jak na razie 600 plus. Każdego dnia mogłoby być więcej typów, 1-2 dziennie to za mało, ale istnieje możliwość typów ekstra, które ten brak w znacznym stopniu rekompensują, a więc jak na razie zadowolenie :).

Karel Miłosz


“Na razie jestem członkiem trzy miesiące i mimo że obstawiam małe kwoty rzędu dziesiątek złotych, dzięki typom od chłopaków mogłem sobie już kupić nowy iPhone i wczasy w Grecji, gdzie polecimy z dziewczyną w sierpniu. A więc zadowolenie! Niedługo będę mógł podnieść wkłady, to dopiero będzie frajda! :)”

Katarzyna Leśniak


“W końcu coś, co działa także długotrwale i można sobie na tym całkiem nieźle dorobić... Na początku nie dowierzałam, ale teraz już wiem, że to bomba! (Na podstawie typów od chłopaków obstawiam już mniej więcej trzy miesiące).”

Andrzej Paczkowski


“Byłem już członkiem dwóch podobnych stron na facebooku, gdzie się spaliłem. Tę stronę wybrałem jako ostatnią szansę i na szczęście wreszcie super! Ponownie na fali zwycięstwa! Dzięki chłopaki z vipsazek :).”

Zbigniew Cieszynski


“Super analizy. Mamy nadzieję, że będzie nam szło jak do tej pory, i to z taką samą regularnością, by zarobić kupę kasy!”

Roman Wróbel


“Całkowicie doskonały! Na początku wahałem się, ale w końcu super jakość!”

Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa