JAK DZIAŁAMY

icon

80% + skuteczność typów

Skuteczność naszych typów staramy się trzymać na poziomie ponad 80%

icon

Średnia kursów 2.0+

Średni kurs naszych typów staramy się trzymać na poziomie ponad 2.0

icon

Typy z wyprzedzeniem

Typy VIP staramy się dostarczyć do Twojej sekcji VIP zawsze minimum 24 godz. przed obstawianym meczem

Na czym polega tajemnica naszego sukcesu?

1

Kompleksowy zespół

Jesteśmy przekonani, że nasz kompleksowy zespół jest naszą najmocniejszą bronią w walce z zakładami bukmacherskimi. Za wszelkimi typami i analizami, które przekazywane są naszym członkom VIP, stoi kilku profesjonalnych bukmacherów, dwóch fachowców od oceny kursów i określania ich „fair value”, szereg długoletnich i doświadczonych graczy, kilku futbolistów z osiągnięciami, kilku osób zajmujących się analizą, a także jeden asystent. Niektórych osób, które pracują w naszym zespole, niestety z powodów wewnętrznych, nie możemy ujawnić ,. Możesz być jednak pewien, że nasze typy VIP przechodzą dogłębną analizą we współpracy z wieloma fachowcami i ludźmi „na swoim miejscu”, by ich skuteczność była jak najwyższa!

2

Informacje

Obecnie możesz bez właściwych informacji, niejednokrotnie z zaplecza (do których zwykły gracz nie ma dostępu), obstawiać zakłady z wysoką skutecznością, ale musisz wkładać w to wiele trudu. My jesteśmy w stanie, dzięki swoim kontaktom, ułatwić Tobie obstawianie, dzięki informacjom, do których nie masz dostępu.

3

Dogłębna analiza

Jednym z podstawowych kamieni naszego sukcesu w obstawianiu jest bezsprzecznie dogłębna analiza każdego meczu i wszystkich spraw z tym powiązanych. Bez kilkugodzinowej jakościowej analizy nasza obecna skuteczność byłaby wyłącznie marzeniem. Uczciwa analiza jest według nas podstawą do dobrego obstawiania sportowego (jeżeli myślisz o obstawianiu poważnie, nie możesz podchodź do niego wyłącznie jak do hazardu, który jedynie wyssie pieniądze z twojego portfela).

4

Kontakty

Mówi się, że każdy kontakt jest do czegoś przydatny. My wierzymy, że w obstawianiu ta zasada obowiązuje podwójnie. Dlatego podczas przygotowania typów VIP nieustannie wykorzystujemy szeroką gamę cennych kontaktów, które uzyskaliśmy w ramach wieloletniej kariery bukmacherskiej.

5

Know-how

Wierzymy, że know-how bukmacherskie każdego członka naszego zespołu jest na bardzo wysokim poziomie. Nie rozmawiamy tu jedynie o „bukmacherskim wyczuciu”, ale także o już działających wzorach i metodach, które przekazujemy naszym klientom za pośrednictwem typów VIP.

6

Bankroll

Bardzo ważną częścią długotrwałego zysku z obstawiania jest także pewnego rodzaju dyscyplina dotycząca finansów i wysokości obstawianych typów. Istnieje kilka strategii, jak zarządzać swoim kapitałem... My sprawę Bankrollu rozpatrujemy już podczas tworzenia typów VIP, a więc każdy z naszych klientów wie, za jaką część swojego kapitału dany typ idealnie obstawić.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym, by stać się jednym z naszych klientów i wyruszyć w drogę do pomyślnego obstawiania, które zamiast nerwów może przynieść Tobie duże zyski, wykorzystaj przycisk poniżej!

Ile pieniędzy mogę z wami zarobić?
Podaj kwotę przeciętną, którą chcesz obstawiać na każdy zakład
Waluta: PLN EUR
Szacunek zarobków za tydzień: 0 PLN
Szacunek zarobków za miesiąc: 0 PLN
Co zrobić, żeby obstawiać: 0 PLN