Historia typów

Skuteczność naszych typów staramy się trzymać na poziomie ponad 80% , aż do maksymalnego zadowolenia naszych klientów. Chcesz mieć także dostęp do typów V.I.P.? Zamów członkostwo!

Mecz Kurs Typ Data Wynik
WSKAZÓWKA NA WIECZOR PREMIUM O WYSOKIM POUFNOŚCI (96,7%)! = EKSPERT TENIS ZALECANY! 1.95 Tenis, Collarini - Dellien: Zwycięzca TIP 1. set i zwycięzca meczu: Dellien 10.10 20:00 wygrana
WSKAZÓWKA Z ABSOLUTNIE NAJWYŻSZYM MOŻLIWYM UFNOŚCIĄ (99,99%) I NASZĄ OGROMNĄ REKOMENDACJĄ! = WYSOCE ZALECANE DO STOSOWANIA! 1.78 Tenis, Daniel - Cressy: WSKAZÓWKA Wynik meczu i liczba meczów w meczu: Daniel i ponad 17.5 10.10 19:00 wygrana
(Hokej na lodzie) Jarosław - Soczi 1.88 Soczi nie przegra 10.10 18:00 przegrana
PIŁKA NOŻNA! = BARDZO WYSOKIE ZAUFANIE (97%) I EKSTREMALNE ZALECENIA! 2.19 Piłka nożna, Wietnam - Malezja: WSKAZÓWKA: Wynik 1. połowy - Wietnam 10.10 15:00 wygrana
(Piłka nożna) Monopoli - Virtus Francavilla 1.8 TIP: Monopoli 09.10 20:30 wygrana
HOKEJ NA LODZIE = EKSTREMALNIE POLECAMY! 1.91 Hokej na lodzie, K.Vary - Litvinov: liczba bramek Litvinov więcej niż 2,5 09.10 17:30 wygrana
(Piłka nożna) Proleter Novi Sad - Ivanjica = BARDZO CIEKAWA ANALIZA! ZALECANE! = UFNOŚĆ 97,5%! 1.91 TIP: Proleter Novi Sad 09.10 15:00 wygrana
WSKAZÓWKA POPOŁUDNIOWA O WYSOKIM POUFNOŚCI! + BARDZO KOMPLEKSOWA ANALIZA! 2 Tenis, Rybakina - Friedsam WSKAZÓWKA: Zwycięzca 1. seta i zwycięzca meczu: Rybakina 09.10 14:00 wygrana
WSKAZÓWKA Z NIEZWYKLE WYSOKĄ POUFNOŚCIĄ (98,79%) I PIĘKNY KURS = ZALECANE! 2.1 Tenis, Carreno-Busta v Thiem WSKAZÓWKA: Dokładny wynik 0: 2 Thiem 09.10 14:00 wygrana
TENIS WSKAZÓWKA! = DLA KLIENTÓW Z MAŁYMI KAPITALAMI! 1.81 Tenis, Hernandez-Chazal WSKAZÓWKA: Dokładny wynik: 2: 0 Hernandez 08.10 22:00 wygrana