Historia typów

Skuteczność naszych typów staramy się trzymać na poziomie ponad 80% , aż do maksymalnego zadowolenia naszych klientów. Chcesz mieć także dostęp do typów V.I.P.? Zamów członkostwo!

Mecz Kurs Typ Data Wynik
bardzo tania wskazówka = wysoka jakość za niewielkie pieniądze 1.75 Tenis, Kecmanovic - Edmund Wskazówka: Edmund 15.02 16:00 wygrana
GŁÓWNY ANALIZATOR MICHAŁ ZALECA 2.13 Piłka nożna, Lecce - Spal Wskazówka: 1 15.02 15:00 wygrana
WSKAZÓWKA Z ABSOLUTNIE NAJWYŻSZYM MOŻLIWYM UFNOŚCIĄ (99,99%) I NASZĄ OGROMNĄ REKOMENDACJĄ! = W NASZEJ OPINII, NAJBARDZIEJ WYŁĄCZNY WSKAZÓWKA DNIA! = WYSOCE POLECANE! 2.39 Piłka nożna, Gdańsk - Piast Gliwice Wskazówka: 1 14.02 20:30 wygrana
Piłka nożna, Oss - Dordecht 1.85 Piłka nożna, Oss - Dordecht Wskazówka: 1 14.02 20:00 przegrana
WSKAZÓWKA Z BARDZO WYSOKIMU UFNOŚCI I NASZYMI WIELKIMI ZALECENIAMI! = 98,5% ZAUFANIE!
 1.82 Piłka nożna, Zabrze - Arka Gdynia Wskazówka: 1 14.02 18:00 wygrana
PIŁKA NOŻNA (naszym zdaniem) ABSOLUTNY OBOWIĄZEK! = WYSOCE POLECANE! = 95% ZAUFANIE! + DOBRY KURS! 1.7 Piłka nożna, Czeskie Budziejowice - Mladá Boleslav Wskazówka: nie trać gości 14.02 18:00 przegrana
TENIS = PIĘKNA WSKAZÓWKA O WYSOKIM POTENCJALNYM SUKCESIE! = ZAUFANIE 97% !!! 1.73 Tenis, Ruud - Lajovic Wskazówka: liczba gier w zestawie 1: powyżej 9,5 14.02 15:30 wygrana
SUPERTIP PIŁKI NOŻNEJ! = DOBRA ZAUFANIE! 1.83 Piłka nożna, Adelaide Utd. - Central Coast Mariners Wskazówka: Wynik 1. połowy - Adelaide Utd. 14.02 09:30 przegrana
Piłka nożna, Real Sociedad - Mirandes 1.78 Piłka nożna, Real Sociedad - Mirandes Wskazówka: Wynik 1. połowy - Real Sociedad 13.02 21:00 wygrana
JEDNA Z ABSOLUTNIE NAJWYŻSZEJ WIERNOŚCI W PREMIUM EKSKLUZYWNEJ RADY = MAKSYMALNE MOŻLIWE ZAUFANIE W PROCENTACH (99,99%)! = WYSOCE POLECANE!
 2.04 Tenis, Pospisil - Krajinovic Wskazówka: Krajinovic 13.02 21:00 wygrana