Wygrane prawie 12 000zł (za 2 dni) + Próbki kuponów

Publicated: 25.06.2019 13:25

 

Klienci odwiedzający naszą stronę często pytają, czy rzeczywiście zakłady sportowe pozwalają na to, by regularnie dorabiać? Zazwyczaj pytają o prawdopodobieństwo wygranych z naszego kalkulatora i czy w rezultacie zakłady sportowe mogą stać się sposobem na życie?
Odpowiadamy, że jest to możliwe pod warunkiem długotrwałej wysokiej skuteczności i dotrzymywania kilku prostych zasad. Padają pytania, jaki kapitał jest potrzebny, ile czasu należy poświęcić itd. Klientom po prostu trudno uwierzyć, że to możliwe! Bywają przekonani, że „to nie dla nich”.

Trudno im się dziwić! Ogromna większość samozwańczych ekspertów nie wywiązuje się z obietnic wygranych. Obecnie bez odpowiednich informacji i fachowego zespołu klient jest praktycznie bezradny wobec dużych zakładów sportowych. Trudno się więc dziwić, że większość nie wierzy, że zakłady mogą być sposobem na życie. Każdy z nas przecież kiedyś o coś się założył i każdy kiedyś przegrał. Dlaczego tym razem ma być inaczej?

My widzimy sprawę w inny sposób. Wierzymy, że jeżeli człowiek ma pod dostatkiem doświadczeń, wiedzy, informacji, a przede wszystkim ma wsparcie solidnego zespołu, regularne wygrywanie zakładów wcale nie musi być trudne. Wierzymy, że człowiek, który poświęca się analizom wydarzeń sportowych „w pełni” i nie działa w samotności, poradzi sobie świetnie. 
Jesteśmy przekonani, że w określonych warunkach można osiągnąć nawet wygrane rzędu 
12 000zł tygodniowo. Jeżeli wiesz, ile i przede wszystkim na co postawić, być może wystarczy dosłownie kilka zakładów (nie trzeba obstawiać „listy zakupów” – superdługich zakładów, które długofalowo nie mogą być opłacalne).
Ważne jest nie tylko to, na co i ile stawiamy, ale też ogólna równowaga wszystkich zakładów. Ważne, aby zakłady uzupełniały się nawzajem i „wykrywały się”. Mówimy o komplementarnej metodzie zakładów, gdzie łączymy stopnie ryzyka i możliwy zysk, tak aby wynik końcowy był jak najlepszy. Właśnie dlatego w naszych analizach wykorzystujemy zaawansowany system, który opisaliśmy w zakładce JAK DZIAŁAMY“.

Jesteśmy pewni, że powyższe założenia spełniamy na szóstkę! Dowodem na to są nasi zadowoleni klienci. Jeżeli chcesz dołączyć do tego grona i zacząć regularnie wygrywać w zakładach – mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Wybierz typ członkostwa i dołącz do nas!

Jesteśmy pionierami profesjonalnego i poważnego doradztwa w zakładach! Teraz masz szansę zostać naszym klientem!

Sprawdźmy jednak przykład wygranej rzędu 12 000zł tygodniowo, które zilustruje, co można z nami osiągnąć :)
Spójrzmy na przykładowe wyliczenie:

Na poniższym przykładzie widać, jak w ciągu tygodnia można wygrać ok. 12 000zł. Potrzebne są tylko odpowiednie dane i strategia 😊 (Wybrane zakłady i bilety ilustracyjne z naszej strony internetowej. Wszystkie poniższe przykłady to zakłady, które naprawdę były oferowane naszym klientom.)

Do wygranej 12 000zł (dokładnie 11 262zł) w tym wypadku potrzebne było tylko 4 zakładów w ciągu 2 dni.  
Łączna wygrana netto w przypadku obstawienia pięciu powyższych zakładów wynosiła 11 262zł. Oczywiście, wkład był stosunkowo wysoki, prawdopodobnie powyżej możliwości portfela dużej części czytelników. Jednak nawet gdyby wkład był dziesięć razy mniejszy, wygrana wynosiłaby 1100zł tygodniowo. A to nadal przyjemna kwota, prawda? :)

Co więcej, pięć powyższych zakładów to nie wszystko, co dostarczyliśmy klientom. Otrzymali oni od nas znacznie więcej zaleceń! Zapraszamy do przykładowej historii wybranych zakładów, w której widać, co dostarczamy klientom.

Zacznij wreszcie wygrywać w zakładach sportowych! Dołącz do grona naszych klientów i zacznij grać już dziś. Przekonaj się sam! => członkostwo

Ilustracja próbki kuponów!!!

Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa